Biuro prasowe

zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze

Centrum Wiedzy

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 01

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Szukaj komunikatów

Magdalena Szymańska

PR & Marketing Project Manager

Sage sp. z o.o.

Przedsiębiorcy za mało wiedzą o nowym obowiązku podatkowym

Mali i średni przedsiębiorcy mają olbrzymie luki w wiedzy o jednolitym pliku kontrolnym – alarmuje Sage po ogłoszeniu wyników zorganizowanego przez siebie Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o JPK.[1] Niemal połowa z nich nie wie, kto jest małym i średnim przedsiębiorcą.

Czytaj dalej

Pianino w biurze i zebranie na rowerach, czyli jak wspierać innowacje i kreatywność pracowników

Wszystkie spotkania w sali konferencyjnej? Pracownicy w oddzielnych pokojach? Praca bez przerwy i spożywanie posiłków przy biurkach? Oczywiście że cały czas można tak pracować. Na szczęście powstają nowe przestrzenie biurowe, które odpowiadają na potrzeby pracowników, zapewniając im tym samym dobre warunki pracy i usprawniając działanie przedsiębiorstwa.

Czytaj dalej

Najlepszy rok w historii Sage Polska: 11% wzrost przychodów i inwestycje w nowe centrum R&D

Grupa Sage opublikowała globalne wyniki, z których wynika, że 2016 rok jest najlepszym rokiem w historii polskiego oddziału Sage.  W porównaniu z rokiem 2015 firma zanotowała wzrost przychodów o 11%. W 2017 roku Sage zainwestuje w rozwój biznesu w Polsce 11 mln zł, a w kolejnych latach ponad 30 mln zł, planując m.in. otwarcie nowego centrum badawczo-rozwojowego.

Czytaj dalej

Sage e-Audytor Turbiną Polskiej Gospodarki

Innowacyjna platforma od firmy Sage wyróżniona przez dziennikarzy Gazety Finansowej. Polskie firmy prześcigają się w dostosowywaniu swoich produktów do potrzeb sektora MSP. Redakcja Gazety Finansowej przygotowała zestawienie najlepszych produktów dla tego wymagającego sektora. ...

Czytaj dalej

Sage laureatem nagrody IT Future Awards 2016

Czołowy dostawca oprogramowania do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami, został laureatem nagrody IT Future Awards 2016 w kategorii Innowacja Roku 2016, za rozwiązanie Sage e-Audytor.

Czytaj dalej

Jak eksperci oceniają pierwsze 70 dni funkcjonowania JPK?

Już 15 września, podczas konferencji „Elektroniczne kontrole podatkowe – pierwsze doświadczenia. Wyzwania przedsiębiorców i rozwiązania ekspertów” organizowanej przez Sage, przy współpracy z PwC i British Polish Chamber of Commerce, będzie można dowiedzieć się tego z pierwszej ręki.

Czytaj dalej
Sage ©Sage Group plc 2014. ®Wszelkie prawa zastrzeżone