Biuro prasowe

zadzwoń:

22 455 56 01

Jeżeli potrzebujesz pomocy odwiedź nasze

Centrum Wiedzy

Jeśli masz pytanie

zadzwoń:

22 455 56 01

lub

Wypełnij formularz kontaktowy

Oddzwonimy do Ciebie 

 

Szukaj komunikatów

Magdalena Szymańska

PR & Marketing Project Manager

Sage sp. z o.o.

Sage Foundation – biegając wspieramy Fundację Gajusz

Sage Foundation została sponsorem wiodącym Biegu Ulicą Piotrkowską oraz fundatorem jednej z kategorii. Dzięki utworzonej kategorii biegacze mogą połączyć swoją aktywność fizyczną z działalnością charytatywną. ...

Czytaj dalej

Pianino w biurze i zebranie na rowerach, czyli jak wspierać innowacje i kreatywność pracowników

Wszystkie spotkania w sali konferencyjnej? Pracownicy w oddzielnych pokojach? Praca bez przerwy i spożywanie posiłków przy biurkach? Oczywiście że cały czas można tak pracować. Na szczęście powstają nowe przestrzenie biurowe, które odpowiadają na potrzeby pracowników, zapewniając im tym samym dobre warunki pracy i usprawniając działanie przedsiębiorstwa.

Czytaj dalej

Najlepszy rok w historii Sage Polska: 11% wzrost przychodów i inwestycje w nowe centrum R&D

Grupa Sage opublikowała globalne wyniki, z których wynika, że 2016 rok jest najlepszym rokiem w historii polskiego oddziału Sage.  W porównaniu z rokiem 2015 firma zanotowała wzrost przychodów o 11%. W 2017 roku Sage zainwestuje w rozwój biznesu w Polsce 11 mln zł, a w kolejnych latach ponad 30 mln zł, planując m.in. otwarcie nowego centrum badawczo-rozwojowego.

Czytaj dalej

Sage laureatem nagrody IT Future Awards 2016

Czołowy dostawca oprogramowania do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami, został laureatem nagrody IT Future Awards 2016 w kategorii Innowacja Roku 2016, za rozwiązanie Sage e-Audytor.

Czytaj dalej

Jak eksperci oceniają pierwsze 70 dni funkcjonowania JPK?

Już 15 września, podczas konferencji „Elektroniczne kontrole podatkowe – pierwsze doświadczenia. Wyzwania przedsiębiorców i rozwiązania ekspertów” organizowanej przez Sage, przy współpracy z PwC i British Polish Chamber of Commerce, będzie można dowiedzieć się tego z pierwszej ręki.

Czytaj dalej

Do prelegentów Sage Summit 2016, obok Sir Richarda Bransona dołączyli Gwyneth Paltrow, Ashton Kutcher i Zooey Deschanel

Firma Sage będąca liderem na rynku oprogramowania księgowego, powita w Chicago ponad 1 500 przedsiębiorców oraz właścicieli małych i średnich firm z całego świata podczas tegorocznej edycji Sage Summit - największego na świecie spotkania przedsiębiorców i twórców biznesu.

Czytaj dalej
Sage ©Sage Group plc 2014. ®Wszelkie prawa zastrzeżone